Zpěvák-David Holý

David Holý, zpěv

Je všestranným muzikantem a pedagogem, který se začal hře na kytaru věnovat již v sedmi letech. V letech 1989 – 1995 studoval hru na klasickou kytaru na Pražské konzervatoři u prof. Václava Kučery. Během studií se v roce 90', 91' zúčastnil mistrovských kurzů v Rakousku. Po úspěšném absolutoriu pokračoval ve stejném oboru na pražské Akademii múzických umění u prof. Milana Zelenky ( 1995 - 1999). Od roku 1996 je stálým členem souboru Quartetto Telemann.

Mimo hru na kytaru se věnoval na konzervatoři i studiu zpěvu u prof. Lídy Nopové. Své pěvecké schopnosti uplatnil ve sboru L. Pánka a V. Zahradníka, následně v HD Karlín, v několikaletém účinkování v divadle Semafor, v muzikálech, v orchestru K. Vlacha, spoluprací např. s Lucií Bílou, Karlem Gottem, Monikou Absolonovou a již mnoho let i v hudebním dabingu ( např. z produkce Walta Disneye). V hojné míře působí i jako studiový hráč a vokalista.

V současnosti ještě aktivně působí v rock'n'rollové kapele The Fribbles a staropražském uskupení Hašlerka.

Vítejte na stránkách kapely
Brand New Band

Orchestr Brand new band vznikl v roce 2001 z podnětu kapelníka Petra Holovského.

Hlavním krédem zakládajících členů bylo vytvořit orchestr, který by byl jedinečný šíří repertoáru, hudebním projevem, pódiovým a vizuálním pojetím a především nadšením a energií, která se přenáší na posluchače a tím vždy vytváří neopakovatelnou atmosféru. Těšíme se na osobní setkání s vámi.Poptávka