O nás

Taneční orchestr Brand new band vznikl v roce 2001 z podnětu kapelníka Petra Holovského.

Hlavním krédem zakládajících členů bylo vytvořit orchestr, který by byl jedinečný šíří repertoáru, hudebním projevem, pódiovým a vizuálním pojetím a především nadšením a energií, která se přenáší na posluchače a tím vždy vytváří neopakovatelnou atmosféru.

Od počátku byl repertoár zaměřen na taneční a poslechovou hudbu, která je s velkou citlivostí vybírána a aranžována tak, aby dokázala zaujmout nejširší spektrum posluchačů. Orchestr disponuje velkým množstvím skladeb od klasických swingových hitů přes více či méně známé standartní a latinskoamerické tance, až k hitům 60.-90. let.

Toto 10-ti členné těleso je tvořeno mladými talentovanými hudebníky, absolventy konzervatoří, kteří se úspěšně uplatňují v kapelách nejrůznějších žánrů a stylů. Většina členů prošla angažmá v renomovaných tanečních orchestrech, z nichž si odnesla bohaté zkušenosti, které doplněné o vlastní nápady a neutuchající snahu se stále zlepšovat zúročili v orchestru Brand new band.

Díky svému profesionálnímu vystupování a všestrannosti, se orchestr Brand new band hojně uplatňuje na maturitních i společenských plesech, na společensky významných akcích, či firemních oslavách.

Kromě širokého repertoáru orchestr Brand new band nabízí i zajímavá žánrově zaměřená vystoupení, která jsou věnována vždy konkrétní legendě populární hudby. Tato vystoupení jsou tvořena výběrem jejich nejlepších hitů a ve vlastních zajímavých aranžích jsou sestaveny do cca 45min bloků.

V podání orchestru „Brand new band" vám můžeme nabídnout:

  • ABBA Gold – show největších hitů skupiny ABBA obsahující skladby: Dancing Queen, Mama Mia, Super Trouper, Money, Money, Money, S.O.S., Chiquitita, Volez Vous, Gimme! Gimme! Gimme!, Thank you for the music, Waterloo, Honey,
  • Tribute to Frank Sinatra (pocta Franku Sinatrovi)
  • Elvis still alive (Elvis stále žije)

 

Obsazení:

Alt saxofon-Petr Holovský

Trubka-Miroslav Smrčka

Tenor saxofon-David Smrž

Trombon-Václav Bízek

Kytara-Ondřej Fišer

Piano-Jan Bílek

Basa-Jaroslav Pokorný

Bicí-Oto Jarka

Zpěvačka-Dana Holovská

Zpěvák-David Holý

Vítejte na stránkách kapely
Brand New Band

Orchestr Brand new band vznikl v roce 2001 z podnětu kapelníka Petra Holovského.

Hlavním krédem zakládajících členů bylo vytvořit orchestr, který by byl jedinečný šíří repertoáru, hudebním projevem, pódiovým a vizuálním pojetím a především nadšením a energií, která se přenáší na posluchače a tím vždy vytváří neopakovatelnou atmosféru. Těšíme se na osobní setkání s vámi.Poptávka